עמדות W.C. וצרכים מיוחדות

מבחר קטן מעמדות הצרכים והאסלות מסביב לעולם

אסלת וינטג' נירוסטה – ניו זילנד ונמצאת בעיירה קווה קווה בצפון האי ניו זילנד. אלו שרותים ציבוריים והמקום נקרא הונדטוואסר על שם האמן האוסטרי הגולה והמתבודד. ויקיפדיה(CC BY-SA 3.0) 

 

משתנת טרומבון – ניתן לקבל השראה לשיר או סימפוניה בזמן העשייה. (fxb)

אסלת נפח ועומקנירובי, קניה שבאפריקה. בשמוש שכבת האוכלוסיה הממוצעת מינוס ,צינור השתן מגיע בצינורית מימין ומתחבר לביוב.                   CC BY 2.0)SuSanA Secretariat)

 

אסלת כריעה – יפן, שם רגילים לעשות הכל בכריעה. אז זו אסלה למודרנים שבהם, דו שימושי כי יש להם גם זה וגם זה.                   (wonker CC BY 2.0)

                 שרותים ציבוריים – יפן,                                                      אז הכל עכשיו בוהק ומנירוסטה רק שבשרותים האלו עושים הכל יחד בחדווה וצהלה והריח…פפייי                           (robert ennals CC BY 2.0)

שיא הנוחות – חסר רק ההגה, רק מה נעשה עם כל החיידקוקיס (fxb)

                  חדר אסלת המלך   מדריד ספרד, זהו הפאר בהדרו ובשיא נוחיותו, מוצג במוזיאון נשיונל דל רומנטסימו .                                                              (tim adams (CC BY 2.0   

אסלה מעוצבתהולנד,          אלגנטית,ומעוטרת  בחסות :        Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed            (CC BY-SA 4.0    

משתנת רקדניות הקנקן
בהשראת להקת הרולינג סטון – ברייטון אנגליה  (Elsie esq (CC BY 2.0

אסלה דיגיטלית – יפן

  בקוריאה יש דגם דומה,שיא השכלול, מה היא לא עושה  …משפריצה, מדיחה, מחממת, מרעידה. בטוח פרוייד מחייך … Armin Kübelbeck (CC BY-SA 3.0                                             

עמדות הקונוסים עם אמירה  
    ניו זילנד, מה לא עושים שיהיה יצירתי ומלא מחשבה.       (luist (CC BY 2.0

    חדר מנוחה מושלם –                          קולומביה, חיפויי טרקוטה (fxb)

                     עמדות השתנה "יוקרתיות" 

נוף משגע, צריך להיזהר לא לפספס ואיך לא חשבו על הנמוכים, ברטיסלבה סלובקיה (chris  (CC BY-SA 2.0

אסלה זוגית – זה אמיתי

היום זה כבר מודרני, ובשבדיה מה לא עושים בשביל הזוגיות, אז אם לא היה זמן במהלך היום להיפגש אז תמיד אפשר להשלים את החוסר ביחד וזה אף פעם לא מוזר. (mararie (CC BY-SA 2.0

עמוד זה אינו מסחרי אלא לשם הנאת הגולשים בלבד ! הנהלת האתר השקיעה הרבה משאבים וזמן לאיסוף החומרים והתכנים. למותר לציין כי, הצילומים בעת פרסומם באתר היו ברשיון (Creative Commons even Commercially).         יחד עם זאת הנהלת האתר מכבדת את זכויות הקניין הרוחני של אחרים, וכל בקשה אשר תתקבל להסרה מעמוד זה המפר זכויות יוצרים, הבקשה תיבדק והצילום יוסר לאלתר.  בכל מקרה הנהלת האתר תפעל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ובהתאם להוראות הדין.