זהירות…! מבחר עוקצי נדל"ן

מבחר פופולארי של עוקצי נדל"ן אשר ביכולתנו לאתר ולהימנע מליפול בהם

לאחר שצפיתי בתוכניתו של אמנון לוי בערוץ 10 על עוקצי הנדלן, ראיתי לנכון כי אני ממש חייב לשתף אתכם מתוך נסיוני, מאחר ולבי דואב וכואב על האחר שאיבד את מירב כספו וחסכונותיו , ונתן את אמונו באדם בין אם הוא עו"ד ידוע , כלכלן , יזם או קבלן ידוע ועוד כאלו ואחרים, שהוא די מוכר ובעל תארים וזהו אדם מן היישוב שסרח. או שהוא היה כבר סרוח ביסודו.              הקרימינל בטבעו ככל הנראה אוהב ורוצה לעשות כסף קל, לכן דאג ותכנן הכל מראש, בצורה קרה ומחושבת כיצד יערים עלינו התמימים והישרים שעובדים קשה למחייתנו וחוסכים שקל לשקל.
מה שמרתיח במירב הסיפורים כי אותם עברייני צווארון לבן, ממשיכים עדיין לעסוק בתחומי פעילותם והכל בחסות החוק, בין אם זה בשינוי שם או שינוי חברה וכיוצ'ב.

אז למה שלא יתרבו כאלה עבריינים אם הרגולטור מאפשר זאת…..?   בלאו הכי הם לא נענשים, או עד שנפתח נגדם איזה שהוא הליך אם בכלל, הם חיים ונהנים תמיד על חשבוננו ולאורך זמן ובמקביל לא נחים כי הם בתכנון העוקץ הבא.

מאז שמחירי הדירות הרקיעו שחקים בשנים האחרונות, אנו עדים לתופעה בזויה של מעשה רמיה ועוקצי הנדל"ן למיניהן שהולכים ומתרבים ואפילו משתכללים ברמת הרמיה וההתחזות, עד כדי כך שאדם נורמטיבי מן היישוב לא יכול במבט ראשון ואפילו שני להבחין בכך.                                                                                                   כמה חשוב לעבוד עם בעלי מקצוע נכונים והבלתי תלויים. לכן אסור בתכלית האיסור לחסוך בכך !

מהיותנו מתבגרים וצעירים מאד, תמיד לימדו אותנו הורינו ואחרים שאין מתנות חינם או אוכל חינם, ואין כסף שמרוויחים אותו בקלות. אבל לצערי תמיד יהיו כאלה פתאים ולא חסר מהם, אשר יתפתו לפרסומים כאלו ואחרים של אותם עבריינים ואפילו נדביק להם שם – "מוכרי החלומות". כאשר בסופו של יום אותם פתאים יפלו ברשתם של אותם עבריינים אשר טוו טוב טוב את העוקץ וינעצו את הסכין בגבם של המסכנים וללא רחם .

חברים ! תמיד קחו בחשבון כי פרסום יתר וממוקד מאד בפרק זמן קצר, צריך להדליק נורה אדומה ! או מכירה ב פריסייל בהנחה מוגזמת (מעל 6%) משווי שוק..וכו'.

על מנת שתוכלו לזהות עוקצים למיניהן, פרסמתי באתר מבחר קטן של עוקצים פופולארים שאנשים יקרים וטובים נופלים בהם חדשות לבקרים, וזה פשוט מרתיח את הדם בכל פעם ששומעים על כך, וכמה בקלות דעת הם עושים את זה וללא כל חשש .

כדאי וחשוב מאד לדעת…. שלפחות נלמד לזהות, להסיק מסקנות וכיצד לנהוג. והעיקר לנסות להימנע מליפול ברשתם של העבריינים שהולכים ומתרבים.

אם הצלחתי להציל אדם אחד,  או זוג אחד,  או משפחה אחת בכתיבת פוסט זה …. דיינו.

יבורך כל מי שיפיץ זאת ברבים, כי חייבים לשתף אחרים על מנת שיפעילו בתודעתם משנה זהירות.     

להמשך הכתבה ופרוט עוקצי הנדל"ן  בקישור זה

תמונה ראשית: aharon mizrahi 

(CC BY 2.5)